Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek

()
Początkujacy
Jak chcesz to sobie podjedz...wirtualny kozaku
Tylko wiesz...ja dziewczyny wole
Zgłoś wpis
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz
Antczak napisał:
aaaaaaaaaaaaa to przepraszam heheheh

Antczak, nie tak ostro bo znów nam topic wykasują... a to co niektórym jest potrzebne do pisania prac magisterskich...


www.mojaniderlandia.pl/forum/view/dyskus...nut%21b%29_12,0.html

Zgłoś wpis
82 Posty
arek Antczak
(Antczak)
Gaduła
hehehheh nawet Cie na to nie stać co??? już nie jeden przekonał sie że ja nie żartuje,jestem tutaj napewno dłużej niż Ty matołku,praktycznie przecierałem szlaki w NL -sprałem niejednego Turasa czy brudasa po to żeby taki patafląs jak Ty mógł chodzić z podniesioną głowa i nazywać sie polakiem ,nie ukrywając tego!!!!!!a mam dopiero 30 lat!!!!tutaj sie kształcilem i nabrałem pewnych wartości i żadna pała nie będzie mi tutaj podskakiwać!!!!!!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
marek_ams napisał:
Jak chcesz to sobie podjedz...wirtualny kozaku
Tylko wiesz...ja dziewczyny wole


to nie ty bedziesz ruchal lecz ciebie beda ruchac
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Biohazard spox. Wystarczy ze laska poczyta antczaka i kolka i zrezygnuje z pisania tej
pracy bo sie zalamie jak nisko upadli niektorzy Polacy na emigracji
Wystarczy ze przeczyta wypowiedz jakiejs napalonej cioty powyzej
Kolek cos chyba dzis przesadziles z dopalaczmi
Zgłoś wpis
82 Posty
arek Antczak
(Antczak)
Gaduła
biohazardzistko-mnie to juz kilka razy kasowali hehehe ...
Zgłoś wpis
82 Posty
arek Antczak
(Antczak)
Gaduła
Mareczku Twój upadek bedzie bardzo bolesny-a podejrzewam że biohazardzistka trzyma naszą stronę więc pałuj się i znajdz sobie jakiś gejowski temat!!!!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Co antczak ? Zapas slownictwa sie wyczerpal czy jakies traumatyczne przezycia z dziecinstawa ?
Zgłoś wpis
82 Posty
arek Antczak
(Antczak)
Gaduła
Jacha Kolek w morde w dodatku hehehehe
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
OK panowie zostawiam was samych bo jak juz gadacie o wzajemnym obciaganiu to mnie to jakos nie kreci
Zgłoś wpis


Bliżej nas